Aşı Uygulaması

Aşı Uygulaması

Seyrantepe Veteriner Kliniği bünyesinde, evcil hayvanların her türlü ithal aşıları yapılmakta ve hasta kayıt programı sayesinde minik dostlarımızın aşı tekrarlama zamanları hayvan sahiplerine telefon sms yada e posta yoluyla bildirilmektedir.
Aşı Uygulaması
Seyrantepe Veteriner Kliniği bünyesinde, evcil hayvanların her türlü ithal aşıları yapılmakta ve hasta kayıt programı sayesinde minik dostlarımızın aşı tekrarlama zamanları hayvan sahiplerine telefon sms yada e posta yoluyla bildirilmektedir. Seyrantepe Veteriner Kliniği olarak, minik dostlarımızı için yerinde aşı uygulama hizmetimiz mevcuttur. Veteriner kliniğimiz Maslak, İstinye, Yeniköy, Tarabya, Sarıyer'de yerinde veteriner hekimlik hizmeti sunmaktadır. Yerinde aşı uygulaması ve diğer veteriner hekimlik hizmetlerimiz hakkında daha geniş bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Aşı Uygulaması
Aşı Uygulaması
Aşı Uygulaması
SOSYAL MEDYA
SEYRANTEPE VETERİNER KLİNİĞİ Seyrantepe Mah. İbrahim Karaoğlanoğlu Cad. No:107/A Kağıthane / İstanbul Gsm: 0546 930 90 43 E-posta: seyrantepeveteriner@gmail.com Web: www.seyrantepeveteriner.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Aşı Uygulaması
Bizi Arayın